Žirgynas

Žirgynas pradėjo savo veiklą nuo 2013 metų gegužės mėnesio. Restauruoto senojo dvaro ūkinės dalies tvarto pastate įsikūręs žirgynas dvelkia prabanga - ąžuoliniai, erdvūs gardai, trinkelėmis klotas koridorius bei senovinės karietos kabančios palubėje. Visi gardai iškloti specialia gumine danga, įrengtos automatinės girdyklos. Lankytojams sukurtos puikios sąlygos - įrengtos modernios persirengimo patalpos, dušai, san mazgai. Antrame žirgyno aukšte planuojama įrengti muziejinę erdvę su poilsio patalpa svečiams. Treniruotėms lauke įrengta erdvi aikštė, yra galimybė pajodinėti po dvaro parką. 

Mūsų žirgai

Valencija - 2000 metų gimimo, Lietuvos jojamoji, kurios mama yra arabų veislės, todėl šiai kumelei niekada netrūksta noro dirbti treniruočių aikštėje, bei eiklumo gaudant vėją laukuose. Ji puikiai tinka vaikams,  pradedantiesiems, bei niekada nesėdėjusiems balne, nes turi nemažai patirties, todėl yra labai paklusni ir draugiška. Kumelė yra nedidelio ūgio.

Rolita - 2003 metų gimimo Lietuvos jojamoji, juodoji gražuolė. Kumelė yra labai universali. Su ja gali joti niekada balne nesėdėjęs turistas, taip pat ir maršrutą konkūro aikštėje gali sušokti labai patyręs raitelis. Puikiai tinka vestuvių fotosesijoms, myli visas jaunąsias, kad ir su kokia gražia suknele, besiplaikstančia vėjyje beliptų ant jos. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Viva - 2011m. gimimo, Lietuvos jojamoji. Kumelė yra konkūrinė, dalyvavusi ne vienose varžybose, pelniusi laurus. Pradedantiesiems netinka, tačiau puikiai tinkanti fotosesijoms, drąsi, paklusni. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Smilga - 2011m. gimimo stambinta žemaitė. Kumelė yra stipri, ištverminga, drąsi, bet turinti savo charakterį. Ši kumelaitė turinti varžybinės patirties, pelniusi ne vieną apdovanojimą. Kumelė yra labai draugiška, mylinti žmones, mėgsta fotografuotis. Ji yra vidutinio ūgio.

Tulip Troja (Trojus) – 2007m. gimimo, į Lietuvą atkeliavęs iš Vengrijos, grynaveislis Lipicanų veislės žirgas. Žirgelis yra universalus, tinkantis tiek patyrusiems, tiek nepatyrusiems raiteliams. Labai paklusnus, drąsus, ramus. Taip pat šis arkliukas yra kinkomas. Jo traukiama karieta galima pasigrožėti Bistrampolio dvaro apylinkėmis.

 

Teikiamos žirgyno paslaugos:

NAUJIENA Pasivažinėjimas karieta:

2 ratai parke - 15,00 €

1 ratas prie dvaro - 5,00 €

Pradedančiojo raitelio pamokos:

Apjoti du ratus aikštelėje - 5,00 €/ asmeniui

45 min. asmeninė jojimo treniruotė aikštėje, su instruktoriumi – 20,00 € / asmeniui

20 min. turistinis pasijodinėjimas po apylinkes su instruktoriumi - 15,00 € / asmeniui

Mėnesinis treniruočių abonentas - 40,00 €/4 kartai; 60,00 € /8 kartai

(Valandų ir kartų skaičių derinti individualiai su instruktoriumi)

Fotosesija su žirgais (1 val.):

1 žirgas - 35,00 €

2 žirgai - 60,00 €

fotosesija žirgyno viduje - 25,00 €

Gimtadieniai ir kitos šventės (1,5 val):

Žirgų ir žirgyno pristatymas, žirgo paruošimas jojimui, pasijodinėjimas (4-10 asmenų) - 40,00 €

Edukacinė programa (2 val. iki 25 asm.) 60,00 €

BŪTINA IŠANKSTINĖ REZERVACIJA: tel. +370 618 89695.

PIRMADIENIAIS IR ANTRADIENIAIS ŽIRGYNAS NEDIRBA.

DOVANŲ KUPONAI

Padovanokite savo artimui galimybę pajusti vėją plaukuose jojant Bistrampolio dvaro žirgais - žirgyno paslaugų dovanų kuponas Jūsų pasirinktai sumai.

Žirgyno dovanų kuponas