Pramogos

Bistrampolio dvaro teikiamų papildomų paslaugų dėka Jūsų poilsis bus malonesnis bei įdomesnis. Jūsų paslaugoms organizuojame ekskursijas su gidu lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Siūlome daugybę įvairių masažo rūšių, masažus atlieka profesionalūs masažuotojai ir sertifikuoti terapijų specialistai. Procedūrų metu naudojamos tik natūralios, ekologiškos, sertifikuotos, saugios medžiagos. Taip pat čia galite pasinaudoti mini SPA paslaugomis. 

Seniai svajojate išmokti joti žirgu ar patobulinti jojimo įgūdžius, o gal ramiai pasivažinėti karieta? Apsilankykite mūsų žirgyne ir patirkite gražių akimirkų!

Kviečiame įamžinti akimirkas tik Jums skirtoje fotosesijoje.

Bistrampolio dvare galite ne tik pasilepinti SPA procedūromis, bet ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Jūsų paslaugoms - krepšinio, mini futbolo ir lauko teniso aikštelės.

Buvusiame dvaro sode įrengtame aptvare ganosi dvaro elniai (danieliai) itin mėgstantys duonos paketus iš restorano.

Virtuali ekskursija po Bistrampolio dvarą.

Brangūs lankytojai,

dovanokite nepamirštamas akimirkas Bistrampolio dvare...

savo artimuosius nustebinkite netikėta vakariene dvaro restorane,

jaukia nakvyne šimtmečius menančiame dvaro viešbutyje ...

Dovanų kuponas Bistrampolio dvaras

o gal dovanosite jausmą -

nepamirštamą laisvės ir nepriklausomybės jausmą - jojimą žirgu.

Dovanų kuponas Bistrampolio dvaras žirgynas

Dovanų kuponą su Jūsų nurodyta kaina galite įsigyti dvaro restorane.

Žaidimų nuoma

Lietuviški rankų darbo žaidimai Jūsų šventei.

Alaus degustacijos

2018 metų naujiena - Bistrampolio dvare atidaryta aludarystės rakandų ekspozicija ir pradėtos organizuoti alaus degustacijos.

Žvejyba

Atsipalaiduokite dvaro terasoje užsiimdami žvejyba. Tvenkinys pilnas žuvyčių, tad žvejyba tikrai nebus nuobodi.

Žirgynas

Žirgynas pradėjo savo veiklą nuo 2013 metų gegužės mėnesio. Restauruoto senojo dvaro ūkinės dalies tvarto pastate įsikūręs žirgynas dvelkia prabanga - ąžuoliniai, erdvūs gardai, trinkelėmis klotas koridorius bei senovinės karietos kabančios palubėje. Visi gardai iškloti specialia gumine danga, įrengtos automatinės girdyklos. Lankytojams sukurtos puikios sąlygos - įrengtos modernios persirengimo patalpos, dušai, san mazgai. Antrame žirgyno aukšte planuojama įrengti muziejinę erdvę su poilsio patalpa svečiams. Treniruotėms lauke įrengta erdvi aikštė, yra galimybė pajodinėti po dvaro parką. 

Ekskursijos

Užsisakykite ekskursiją ir pasižvalgykite po naujai restauruotą Bistrampolio dvaro kompleksą!

SPA

Įvairūs masažai, Jacuzzi, sauna, poilsio zona atsipalaidavimui prie arbatos puodelio po pirties.....

Danieliai

Grakštūs danieliai į Lietuvą kunigaikščių ir didikų buvo atvežti dar XVI-XVII a. Jie buvo auginami ir veisiami parkuose, dvaruose kaip papuošalas, o medžioklės plotuose - kaip įdomus medžioklės laimikis.

Sportas

Aktyviam laisvalaikiui dvare Jūsų laukia lauko tenisas, krepšinis, mini futbolas.

Apylinkės

Šalia ramaus poilsio Bistrampolio dvare, siūlome netoliese aplankyti - Uliūnus, kurie yra kairėje Via Baltica automagistralės pusėje, 11 km nuo Panevėžio. Per kaimą teka Žagienis. Manoma, kad vietovė minima jau kovų su Livonijos ordinu metu. Kaime buvo XVI-XVII amžių kapinynas. Uliūnų bažnyčia įrengta 1914 m. buvusiame mūriniame grūdų sandėlyje rašytojo, kunigo Jono Balvočiaus - Geručio (1842-1915) rūpesčiu. Rašytojo kapas - bažnyčios šventoriuje.