Žirgynas

Žirgynas pradėjo savo veiklą nuo 2013 metų gegužės mėnesio. Restauruoto senojo dvaro ūkinės dalies tvarto pastate įsikūręs žirgynas dvelkia prabanga - ąžuoliniai, erdvūs gardai, trinkelėmis klotas koridorius bei senovinės karietos kabančios palubėje. Visi gardai iškloti specialia gumine danga, įrengtos automatinės girdyklos. Lankytojams sukurtos puikios sąlygos - įrengtos modernios persirengimo patalpos, dušai, san mazgai. Antrame žirgyno aukšte planuojama įrengti muziejinę erdvę su poilsio patalpa svečiams. Treniruotėms lauke įrengta erdvi aikštė, yra galimybė pajodinėti po dvaro parką. 

Mūsų žirgai

Rolita - 2003 metų gimimo Lietuvos jojamoji, juodoji gražuolė. Kumelė yra labai universali. Su ja gali joti niekada balne nesėdėjęs turistas, taip pat ir maršrutą konkūro aikštėje gali sušokti labai patyręs raitelis. Puikiai tinka vestuvių fotosesijoms, myli visas jaunąsias, kad ir su kokia gražia suknele, besiplaikstančia vėjyje beliptų ant jos. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Viva - 2011m. gimimo, Lietuvos jojamoji. Kumelė yra konkūrinė, dalyvavusi ne vienose varžybose, pelniusi laurus. Pradedantiesiems netinka, tačiau puikiai tinkanti fotosesijoms, drąsi, paklusni. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Smilga - 2011m. gimimo stambinta žemaitė. Kumelė yra stipri, ištverminga, drąsi, bet turinti savo charakterį. Ši kumelaitė turinti varžybinės patirties, pelniusi ne vieną apdovanojimą. Kumelė yra labai draugiška, mylinti žmones, mėgsta fotografuotis. Ji yra vidutinio ūgio.

Tulipan Troja (Trojus) – 2007m. gimimo, į Lietuvą atkeliavęs iš Vengrijos, grynaveislis Lipicanų veislės žirgas. Žirgelis yra universalus, tinkantis tiek patyrusiems, tiek nepatyrusiems raiteliams. Labai paklusnus, drąsus, ramus. Taip pat šis arkliukas yra kinkomas. Jo traukiama karieta galima pasigrožėti Bistrampolio dvaro apylinkėmis.

Chiquita Sueno (Maža Svajonė) – 2010 m. gimimo, gimusi ir augusi Širvintose. Rusų ristūnų veislės, universalus žirgas, tinkantis jodinėti ir traukti karietą. Smulkaus sudėjimo, tačiau turinti jėgos. Nepatyrusiems raiteliams nerekomenduojama – žirgas mėgsta patikrinti jūsų sėdėjimą balne. Turinti savo principingą charakterį, bet su žmonėmis elgiasi meiliai. 

BISTRAMPOLIO DVARO ŽIRGYNO TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KAINOS:

 • Jodinėjimas žirgu aikštelėje prižiūrint instruktoriui (žirgas yra vedamas) (30 min.) – 20 eur.
 • Jojimas aplink dvaro apylinkes prižiūrint instruktoriui (žirgas yra vedamas) (20 min.) – 15 eur.
 • Fotosesija žirgyne 35 eur.
 • Fotosesija lauke su žirgu 45 eur.
 • Fotosesijai paruoštas žirgas, karieta su trenerio priežiūra – 50 eur.
 • Fotosesijai paruošti du žirgai su trenerio priežiūra – 80 eur.
 • Pasivažinėjimas karieta – 35 eur.

PASTABOS!

ANTRADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS ŽIRGYNAS NEDIRBA.

 • Raiteliai privalo klausytis trenerio /instruktoriaus nurodymų, priešingu atveju treniruotė gali būti nutraukta.
 • Bistrampolio žirgynas gali koreguoti kainas, bet kuriuo metu. Kainos nebus didinamos asmenims iš anksto susimokėjus už jojimo paslaugas.
 • Ant žirgų vaikai sodinami ne jaunesni nei 7-erių metų.
 • Būtina išankstinė registracija tel. 867721345 arba 861889695.

DOVANŲ KUPONAI

Padovanokite savo artimui galimybę pajusti vėją plaukuose jojant Bistrampolio dvaro žirgais – pasirinkite žirgyno paslaugų dovanų kuponą!