Žirgynas

Žirgynas pradėjo savo veiklą nuo 2013 metų gegužės mėnesio. Restauruoto senojo dvaro ūkinės dalies tvarto pastate įsikūręs žirgynas dvelkia prabanga - ąžuoliniai, erdvūs gardai, trinkelėmis klotas koridorius bei senovinės karietos kabančios palubėje. Visi gardai iškloti specialia gumine danga, įrengtos automatinės girdyklos. Lankytojams sukurtos puikios sąlygos - įrengtos modernios persirengimo patalpos, dušai, san mazgai. Antrame žirgyno aukšte planuojama įrengti muziejinę erdvę su poilsio patalpa svečiams. Treniruotėms lauke įrengta erdvi aikštė, yra galimybė pajodinėti po dvaro parką. 

Mūsų žirgai

Valencija - 2000 metų gimimo, Lietuvos jojamoji, kurios mama yra arabų veislės, todėl šiai kumelei niekada netrūksta noro dirbti treniruočių aikštėje, bei eiklumo gaudant vėją laukuose. Ji puikiai tinka vaikams,  pradedantiesiems, bei niekada nesėdėjusiems balne, nes turi nemažai patirties, todėl yra labai paklusni ir draugiška. Kumelė yra nedidelio ūgio.

Rolita - 2003 metų gimimo Lietuvos jojamoji, juodoji gražuolė. Kumelė yra labai universali. Su ja gali joti niekada balne nesėdėjęs turistas, taip pat ir maršrutą konkūro aikštėje gali sušokti labai patyręs raitelis. Puikiai tinka vestuvių fotosesijoms, myli visas jaunąsias, kad ir su kokia gražia suknele, besiplaikstančia vėjyje beliptų ant jos. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Viva - 2011m. gimimo, Lietuvos jojamoji. Kumelė yra konkūrinė, dalyvavusi ne vienose varžybose, pelniusi laurus. Pradedantiesiems netinka, tačiau puikiai tinkanti fotosesijoms, drąsi, paklusni. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Smilga - 2011m. gimimo stambinta žemaitė. Kumelė yra stipri, ištverminga, drąsi, bet turinti savo charakterį. Ši kumelaitė turinti varžybinės patirties, pelniusi ne vieną apdovanojimą. Kumelė yra labai draugiška, mylinti žmones, mėgsta fotografuotis. Ji yra vidutinio ūgio.

Tulip Troja (Trojus) – 2007m. gimimo, į Lietuvą atkeliavęs iš Vengrijos, grynaveislis Lipicanų veislės žirgas. Žirgelis yra universalus, tinkantis tiek patyrusiems, tiek nepatyrusiems raiteliams. Labai paklusnus, drąsus, ramus. Taip pat šis arkliukas yra kinkomas. Jo traukiama karieta galima pasigrožėti Bistrampolio dvaro apylinkėmis.

BISTRAMPOLIO DVARO ŽIRGYNO TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KAINOS:

 • Apjojimas du ratus aikštelėje – 5 eur.
 • Vienkartinė jojimo treniruotė (30 min.) – 20 eur.
 • Vienkartinė jojimo treniruotė (20min.) – 15 eur.
 • Jojimas aplink dvaro apylinkes (10 min.) – 15 eur.
 • Fotosesijai paruoštas žirgas/karieta su trenerio priežiūra – 35 eur.
 • Fotosesijai paruošti du žirgai su trenerio priežiūra – 60 eur.
 • Pasivažinėjimas karieta aplink dvaro apylinkes du ratai – 35 eur.

PASTABOS!

ANTRADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS ŽIRGYNAS NEDIRBA.

 • Vaikai neturintys 16 metų, jojantys abonementus privalo dėvėti apsaugines liemenes, jojimo metu būti su jojimo šalmais.
 • Raiteliai privalo klausytis trenerio /instruktoriaus nurodymų, priešingu atveju treniruotė gali būti nutraukta.
 • Bistrampolio žirgynas gali koreguoti kainas, bet kuriuo metu. Kainos nebus didinamos asmenims iš anksto susimokėjus už jojimo paslaugas.
 • Nuolaidos derinamos su kiekvienu klientu individualiai.
 • Ant žirgų vaikai sodinami ne jaunesni nei 5-ių metų.
 • Būtina išankstinė registracija tel. 867721345 arba 861889695

DOVANŲ KUPONAI

Padovanokite savo artimui galimybę pajusti vėją plaukuose jojant Bistrampolio dvaro žirgais - žirgyno paslaugų dovanų kuponas Jūsų pasirinktai sumai.

Žirgyno dovanų kuponas