Bistrampolis
0%

Viešbutis

Apsuptas gražaus seno parko, naujai rekonstruotas XIX a. vidurį menantis dvaras yra įsikūręs Šiaurės Lietuvoje 700 metrų nuo Via Baltica greitkelio, 14 kilometrų nuo Panevėžio.
Neo-klasikinio stiliaus Bistrampolio dvaro sodybos kompleksą sudaro viešbutis, restoranas, koncertinė salė, įvairių dydžių dvaro rūmų salės seminarams ir banketams, atokiau, dvaro parke, koplytėlė – knygnešystės muziejus. Aktyvesniam poilsiui – sporto aikštynas su jame įrengtais teniso kortais, krepšinio aikštele. Dvaro vežiminėje įrengtas SPA centras.

Dvaro sodybos viešbutis išsidėstęs dviejuose pastatuose: centriniuose rūmuose, buvusioje dvaro vežiminėje.

Bistrampolio dvaro centrinių rūmų viešbutyje įrengta 11 kambarių (26 vietos).

Viešbučio kambariai apstatyti ekologiškais baldais, kurie gaminami vien tik iš natūralios medienos, paviršiai dažomi, vaškuojami ir alyvuojami naudojant natūralias ekologiškas medžiagas. Tai turėtų būti svarbu ne tik viešbučio svečiams, kenčiantiems nuo alergijos, bet ir visiems, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą ir aplinką.

I-ame rūmų aukšte įrengtas 1 kambarys: dvivietis „Šeimininko“. II-ame aukšte įrengti ypatingi kambariai: „Barono Bistramo“ – liuksas; „Henriko Senkievičiaus“ pagerintas dvivietis kambarys. Šie viešbučio kambariai įrengti su moderniais vonios kambariais, dekoruoti 19-ojo amžiaus pabaigos ir 20-ojo amžiaus pradžios antikvarinėmis detalėmis.
III-ame aukšte įrengti dvarininko Bistramo vaikų vardais pavadinti 8 kambariai: „Gabrielės“„Jadvygos“, „Irenos“, „Michalinos“, „Tadeušo“, „Vladislavo“, „Kazimiero“, „Karolio“.

Kadangi šie vardai ir dabar populiarūs, tai dvaro šeimininkai pasiruošę taikyti įvairias nuolaidas viešbučio svečiams, apsigyvenusiems savo vardu pavadintuose kambariuose.

KAMBARIŲ KAINOS*

Vežiminės viešbutis 2*
  • Standartinis vienvietis kambarys – 55€
  • Standartinis dvivietis kambarys – 80€
  • Standartinis trivietis kambarys – 106€
  • Standartinis keturvietis kambarys – 134€
Centrinių dvaro rūmų viešbutis 3*
  • Standartinis dvivietis kambarys – 96€
  • Standartinis trivietis kambarys – 115€
  • Liuksas – 145€
  • Prabangus dvivietis kambarys – 106€

*Kainos nurodytos su pusryčiais ir PVM. Galioja rezervuojant tiesiogiai (telefonu, per internetinį puslapį bei atvykus į viešbutį).

+

Search Room

[mphb_availability_search adults='1' children='0' check_in_date='' check_out_date='' attributes='' class='"]